STRONA GŁÓWNA »GRUPA KAPITAŁOWA »

GRUPA KAPITAŁOWA

Grupa kapitałowa   PALUCH GROUP jest konsorcjum firm budowlanych skupiających trzy przedsiębiorstwa:
STALBUD , KONSERWATOR , KIRBUD Sp zo.o.

STALBUD - Paluch Marcin z siedzibą w Skaryszewie przy ul. Krasickiego 17/19 powstała w 2002 roku. Firma zatrudnia ponad 60 pracowników. 
Terenem działania firmy jest woj. mazowieckie lecz wykonuje prace w innych regionach kraju oraz Niemczech. Produkowane przez nich  wyroby dostarczamy wielu znanym odbiorcom, realizującym inwestycje mieszkaniowe na terenie całego kraju i za granicą.
STALBUD specjalizuje  się w produkcji ze stali zwykłej oraz nierdzewnej jak też aluminium w szczególności: balustrad wewnętrznych, zewnętrznych w tym balkonów, ogrodzeń, schodów, daszków oraz innych konstrukcji łączonych ze stalą wg. projektu i koncepcji klienta. Świadczymy również, różnego rodzaju usługi ślusarskie na potrzeby indywidualnego odbiorcy.
 
Firma od wielu lat współpracuje z wiodącymi firmami w branży budowlanej, ciesząc się uznaną renomą w zakresie świadczonych usług oraz terminowości ich realizacji.
Poza ofertą produkcji ze stali „STALBUD” świadczy również usługi w zakresie działalności budowlano-montażowej w tym remonty i konserwacja.
 
Jest Generalnym Wykonawcą kompleksowych realizacji zespołów mieszkaniowych na terenie Warszawy. Obiekty nowo wznoszone realizujemy z zespołami i brygadami budowlano-instalacyjnymi korzystającymi z najnowszych technik i technologii inżynierskich. „STALBUD” to firma z przyszłością, godna zaufania i polecenia o czym przekonali się nasi dotychczasowi kontrahenci.


KONSERWATOR  - z siedzibą w Radomiu istnieje od 2005 r . Wiyloletnie doświadczenie zdobyte na rynku podczas realizacji  budowlano-konserwatorskich realizujemy w całym kraju.Zatrudnieni w  firmie  pracownicy połączeni w specjalistyczne zespoły budowlano-konserwatorskie posiadają  doświadczenie zdobyte podczas rewaloryzacji obiektów zabytkowych , które realizują profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem.
          Głównym przedmiotem prac są restauracje elewacji oraz kompleksowe remonty i renowacje  wnętrz budynków zabytkowych : pałaców, kamienic,domów, itp . Podczas prac wykorzystywane są nowoczesne technologie renowacyjne . przywracamy budynkom ich dawny blask pod okiem konserwatorów zabytków.


KIRBUD Sp zo.o.-   na rynku od 1977 r. i jest w pełni własnością prywatną jako spółka prawa handlowego.

Firma realizuje usługi budowlane jako Generalny Wykonawca - zarówno mało jak i wielko-kubaturowych obiektów, z pełnym wykończeniem - tzw. pod klucz. Wznoszone przez nas obiekty cechuje wysokiej klasy standard wykonania przy stosunkowo krótkim terminie realizacji. Realizujemy również własne inwestycje mieszkaniowe o charakterze developerskim.

KIR-BUD realizuje inwestycje dla znanych i cenionych Firm jak również Inwestorów prywatnych. Firma posiada własne biuro projektowe, a także współpracuje z innymi znanymi pracowniami architektonicznymi.

Obecnie zatrudniamy 180 pracowników, w tym kadrę techniczną, którzy zdobywali swe doświadczenie zawodowe w trakcie realizacji znaczących robót zarówno w kraju jak i zagranicą. Wszyscy nasi pracownicy pochodzą z terenów Polski południowej.

KIR-BUD posiada szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego, bazującego na nowoczesnych technologiach w budownictwie, zaplecze socjalno-biurowe budowy, żurawie wieżowe (stacjonarne i samojezdne) oraz duży tabor samochodowy.

Zakład współpracuje ze znanymi firmami zarówno z polskimi jak i zagranicznymi w celu dostosowania oferowanych usług do wysokich norm rynku budowlanego.

Z naszą firmą współpracuje szereg dostawców oferujących wysokiej klasy materiały oraz firmy podwykonawcze.