STRONA GŁÓWNA »OFERTA » ALUMINIUM - okna, drzwi, konstrukcje »

ALUMINIUM - okna, drzwi, konstrukcje

OKNA

Paleta okien aluminiowych jest naprawdę szeroka, od okien standardowych poczynając, poprzez okna o bardzo wyrafinowanym wyglądzie, po konstrukcje wykorzystywane przy renowacji obiektów zabytkowych. Szczególną cechą aluminium jest możliwość precyzyjnego formowania materiału. Pozwala to na indywidualne podejście do oczekiwań i wymagań.


DRZWI

Funkcja drzwi nie ogranicza się tylko do do zapewnienia wejścia do budynku. Drzwi, tak jak prawie żaden inny element budynku, muszą spełniać jednocześnie wiele wyszukanych wymagań z zakresu izolacyjności cieplnej, bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki. Nowy system drzwi aluminiowych Schüco ADS (Aluminium Door System) został opracowany właśnie z myślą o tych wymaganiach. Szeroka oferta systemu zapewnia spełnienie najwyższych oczekiwań dotyczących izolacyjności, a jednocześnie umożliwia zastosowania w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem i automatyką obiektu. Przekonuje on ponadczasowym wzornictwem, umożliwia bezproblemowe połączenie z aluminiowym systemem okiennym Schüco AWS. System drzwiowy Schüco ADS pozwala na realizację najbardziej wyszukanych koncepcji architektonicznych i spełnienie wielorakich oczekiwań dotyczących funkcjonalności drzwi.


FASADY

Elewacja stanowi podstawowy element planowania zewnętrznego wyglądu budynku. W tym zakresie firma Schüco oferuje szeroką paletę rozwiązań systemowych, które umożliwiają realizację także koncepcji indywidualnych: od perfekcyjnie wyglądających fasad słupowo-ryglowych, poprzez imponujące fasady strukturalne po synergiczne fasady High-Tech.